2 Kasım 2016 Çarşamba

Jeton Kart Satın Al

Yeni nesil ön ödemeli sanal kart Jeton Kart, hayatımızı kolaylaştıran ve bilgilerimizi güvende tutan sistemiyle sizlere en kullanışlı ödeme sistemini sunuyor. Jeton Karta sahip olarak dilerseniz alışveriş sitelerinde dilerseniz oyun sitelerinde güven içinde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. “Jeton  Kart almak için ne yapmam gerek?” sorusunun cevabını vermemiz gerekirse; öncelikle
müşteri temsilcimiz ile iletişime geçmeniz ve satın almak istediğiniz kartı belirtmeniz yeterlidir. Daha sonra günlük döviz kuruna göre kartınızın ödemesini TL olarak firmamıza havale ya da EFT ile kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödemiş olduğunuz tutar firma yetkililerimiz tarafından kontrol edilerek onaylanır ve ücretini göndermiş olduğunuz kartın karşılığında sizlere ön ödemeli sanal kartınızın 16 haneli dijital kodu teslim edilir. Kart satın alma işleminiz hızlı ve kolay bir şekilde sonuçlandırılacaktır. Sahip olduğunuz 16 haneli dijital pin kodunuz aracığı ile Jeton Kartınız oluşur ve ödemelerinizi bu kod aracılığıyla gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.


Jeton Kart al ve online platformlar senin için güvenli alışverişin adresi olsun! Evet, birçok siteden alışveriş yaparken ya da ödemelerimizi gerçekleştirirken bilgilerimizin kötü niyetli insanların eline geçmesinden endişe ederiz. Jeton Kart bu endişelere bir son veriyor ve hesap bilgilerinizi paylaşmadan alışveriş yapmanın rahatlığını bizlere sunuyor. Jeton Kart satın alma işlemi için yapmanız gerekenleri sıralamak gerekirse:


  • Canlı destek hattımızdan bize ulaşarak sitemize üyeliğinizi gerçekleştirebilir ve banka bilgilerimizi alabilirsiniz.
  •  Daha sonra satın almak istediğiniz Jeton  Kartın karşılığı olan ücreti Türk Lirası olarak havale edebilirsiniz.
  • . Ödemenizi gerçekleştirdikten sonra ilgili birimimiz tarafından işleminiz sonuçlandırılacaktır.
  • . Ve sonunda Jeton  Kartınızı birkaç dakika içerisinde teslim alabilirsiniz.Jeton Kart Satın Al

Tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan Jeton Kart tamamıyla yasal ve güvenilir bir hizmet sağlamaktadır. Jeton Kart satın al diyerek tüm internet yaşantınızı kolaylaşacak bir dünyaya adım atabilirsiniz. Jeton  Kart sahibi olmak çok kolay ve hızlı gerçekleşen bir hizmettir. Kredi kartı bilgilerinizi web siteleri ile paylaşmak istemiyorsanız ya da bir kredi kartı sahibi değilseniz Jeton Kart tam sizin ihtiyacınız olan ödeme şeklidir. Jeton Kart satın alarak dilerseniz bu 16 haneli dijital pin kodu ile oyun sitelerinde, uygulamalarda ve alışveriş sitelerinde güvenilir biçimde ödeme yapabilirsiniz. Jeton  kart internette ön ödemeli online ödeme sistemi! Artık hesap bilgilerinizin çalınmasından korkmayacaksınız ve güven içerisinde ödemelerinizi gerçekleştirebileceksiniz.


Jeton  Kart Satın Alabileceğiniz Bankalar

Jeton Kart, artık tüm Dünya’da yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamış durumdadır. Jeton Kartınız kısaca özetlemek gerekirse; ön ödemeli olarak sahip olabildiğiniz 16 haneli size özel oluşturulmuş olan elektronik bir para türüdür. Online alışverişlerinizi kredi kartı kullanmayarak tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlayan kartınızı da mutlaka resmi satış noktasından almanızı önermekteyiz. Bu konuda resmi satış noktası olan siteler üzerinden ön ödemenizi hızlı ve kolay bir şekilde havale yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu noktada  sitemiz olarak işlemlerinizi anında gerçekleştirebilmeniz için çalıştığımız bankalar ise şu şekildedir; “Akbank, Garanti Bankası, İş Bankası, DenizBank, Yapı Kredi Bankası, FinansBank, Ziraat Bankası ve VakıfBank banka hesabınızın internet bankacılığı veya Atm üzerinden banka havalesi yapabilirsiniz”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder